پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است!

چند سوال ذهن نگارنده وبلاگ را مشغول کرده که امید است با یاری شما برطرف گردد


١)
 چرا افراد مسن وقتی توی خیابون میخوان با موبایلشون حرف بزنن یا پول بشمارن روشونو میکنن به دیوار و روم به تیفال میشن؟!

٢)چرا ادمها وقتی عصبانی میشن برمیگردن به لهجه اصلیشون و تمام سعیی رو که برای از بین بردنش کردن توی یه ثانیه زیر پا میزارنو...

٣) اصلا چرا ادمها وقتی میان یه جایی مثلا تهران(!) سعی میکنن لهجشونو از بین ببرند؟

یک نظریه: یک نظریه هست که اعتقاد دارد انسان دارای ١٣ بدن است یکی همین بدنی که داریم باهاش زندگی میکنیم و ١٢ تای بقیه ١٢ بدن جلوی این هستند که مثل یک هاله مارا فرا گرفته اند یک به یک هرچه درد و رنج و بیماری روحی و جسمی ست را به جان میگیرند و وقتی جسم سیزدهم یعنی همین بدن مادی مریض است (چه روحی چه جسمی) یعنی دیگر انها همه توان خود را به خرج داده اند و حسابی آش و لاش شده اند! الان من تقریبا دیگر بدنی برایم نمونده! انقدر که امثال مریض شدم...!

رونوشت: با یک جمله آب میریزی روی آتش وجود من و خاموشش میکنی! باید به خودت افتخار کنی! یک جمله میگویی که "تو برای من... "و همه چیز تمام می‌شود!خودمانی تر میگویم!" خوب بلدی آدمو خر کنی!!"

معجزه: راستی دقت کردید توی سریال مختار نامه اخبار یه جورایی از عصر حاضر که ناسلامتی عصر ارتباطاته زودتر ردو بدل میشه!! یعنی واقعا اینترنت و ماهواره و امثال اینها باید بروند لنگ بندازند جلوی رسیدن اخبار عصر مختار به این شهرو آن شهرش!!

خبرنامه: حالا باز هم بروند بگویند دانشجو اگر در طول ترم درس نخواند موفق نخواهد شد! این ترم پنجمین ترمی بود که به صورت متوالی توانستیم به مدد الهی ثابت کنیم اصلندشم اینجوری نیست و همه اینا اراجیفه و دانشجویان عزیز همون شب امتحانم که درس بخونید بسه اصلا نیازی نیست خدای نکرده وقتتون رو توی طول ترم حرم کنید!!
البته دیگر عواقب بعدنشم که وارد بازار کار میشوید و بلد نیستید حتی از دروس عمومی گذرانده شده در طول تحصیلتان یک نمه استفاده کاربردی کنید گردن خودتان! به ما چه اصلا!!

یاعلی

/ 41 نظر / 57 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قاصدک

سلام محيا خانوم عزيز[قلب] ممنون از حضورت و تبريكاتت[خجالت][گل] اومدم جهت تشكر.ببخش.فرصتم محدوده!.بعدا خدمت ميرسم. شب و روزت خوش./تابعد.ياعلي مدد[قلب][خداحافظ]

زهره

یعنی میگی واقعا رهایش کنم؟! شما تضمین میکنی؟![ابرو]

آبجیت

[قلب][ماچ][بغل]

آبجیت

و اما گاه اعتراف است.. نشون به اون نشون که گفتی وقتی کامنتدونی رو میبندی لازم نیست خبرش رو بدی[زبان][نیشخند]

محمد مهدی

سلام چون بی نظر بود به اینجا امدم. جالب بود.[گل]

سمانه

وقتی خانه‌ای از یخ میسازی بر آب شدنش گریه نکن... چه خوشگله عنوانت[گل][قلب]