برای کسی در همین حوالی

تو فقط نیمه ی گم شده ی من نیستی ،
تـو تـَمــُـام گم شده ی مـ ـنـ ـی که پیدایت کردم 
و جهانم هرگز از تو خالی نمی شود !
جهانم با عکسی از شمایلت و روشنای چشم هایت می جنبد و نفس می کشد ... هرچند درقوانین احمقانه ی این دنیا برای من نباشی ... :)

 

 

منبع احتمالی

پی نوشت: نیمه ی گمشده یک واژه است ،! واژه ی بهتری پیدا نکردم!

پی نوشت : نمی شود که تـو باشی ، مـ ـن عــــآشـــقِ تــو نَباشم !

پی نوشتی نه چندان مهم : یک نفر بی نام و نشان برایم نوشته : (سعی کن فراموشش کنی الان هر دوتانون بچه دارید شاید تو دنیای دیگه قسمته هم باشید. ) و من در فکرم که چه کسی را باید فراموش کنم یا اصلا به کسی ربطی دارد که بخواهم کسی را فراموش کنم یا نه؟!! یا بچه ی نداشته ام کجاست؟!!!! توضیح لطفا!


/ 8 نظر / 90 بازدید
دفتر آبی

رشته ای بر گردنم افکنده دوست ... شبحی چند شب است آفت جانم شده است اول اسم کسی ورد زبانم شده است . . . یک نفر ساده که از سادگیش میشود یک شبه پی برد به دلدادگیش . . آی بیرنگتر از آینه یک لحظه بیست ! راستی این شبحه هر شبه تصویر تو نیست ! حتم دارم که تویی آن شبحه آیینه پوش عاشقی جرم قشنگیست به این کار بکوش

رزگار ایزدپناه

جانم همین متن این پست مال منه می تونید توی پست های من پیداش کنی

باران

وب قشنگی داری. دوست داشتی ب منم یه سر بزن. با تبادل لینک هم موافقم. بهم خبر بده. [گل]

کسی در همین حوالی

و آمدن تــــــــو روزگار تیره و تارم را رنگ خوشبختی بخشید . . .!!! و چه خوشبختم من که دستانم هنوز بوی تـــــــو را می دهد ...!!! و خوشبختی من پیدا کردن تــــــــو از میان این همه ضمیر بود ...!!! و به قول تو پایان راه کاملا پیداست می دهم قابش کنند خاطره هایت را به رسم یادگاری ...!!!

شعیب

سلام خوبی آباج؟ امیدوارم هرجای این کره ی خاکی هستی خوب و خوش و خرم در کنار خانواده زنده باشی و زندگی کنی... نمیدونم چی شد هیو دلم هوای وبلاگ رو کرد اومدم سر زدم... هیچکدوم از بچه ها دیگه نیستن.... خیلی حیف شد فک کردم فقط منم که کنار کشیدم...

برباد رفته

قدم نرسیده مبارک! بقیه نوشته هام رو پاک کردم :)

خسته

در خاطره ات چه بد گرفتار شدم/ با رفتن تو چقدر بد رفتار شدم! بعد از تو تمام لحن خوب من از بین رفت/ در غیبت تو چه بد گفتار شدم آن اسم و رسمُ آن همه صفات خوب/ رفتی و ببین شبیه کفتار شدم!! رفتی و تمام حال من را بردی / بیحالم و از این زندگی بیذار شدم با بودن تو تمام کیفم کوک بود/ بعد از تو ببین شبیه خاشاک شدم!